Snob Moda

0
1027

Snob Moda’nın hızlı ve lezzetli karın doyurulan mekanlarından bir tanesi. Henüz bir yaşında. Mönü hamburger ve sokak yemekleri ağırlıklı. Servis 12.00 de başlıyor, 22.00 de kapanıyor.

En çok standart hamburgeri sevdim. Brioche ekmeği üstünde sunulan frankfurter, çedar peyniri ve ince dilimlenmiş kırmızı turpla oluşturulan Snob Dog da dikkat çekiyor. Satır sucuk dürüm de rağbet gören yiyecekler arasında.

Parmesan peynirli patates de hamburgerlerin yanına yakışıyor. Fiyatı 15 lira. Klasik hamburgerin fiyatı 29, sucuk dürümün fiyatı ise 27 lira.

Mehmet Yaşin

a target="_blank" href="http://www.vizeland.com/">
a target="_blank" href="http://www.vizeland.com/">
a target="_blank" href="http://www.vizeland.com/">
Paylaş
Mehmet Yaşin
20 yılı aşkın bir süredir çeşitli gazetelerde muhabirlik, yazı işleri müdürlüğü ve yayın yönetmenliği yaptıktan sonra Atlas dergisini çıkardı. Daha sonra Doğan Dergi Grubu'nda Genel Müdür olarak çalıştı. Daha sonra Doğan Kitap'ı kurdu. Uzun yıllar yayın yönetmenliğini yaptı. Bu süre boyunca birçok genç yazarı okuyucuya tanıttı. Yayıncılıktan sonra CNN Türk televizyonunda 'Yol Üstü Lezzet Durakları' programını yapmaya başladı. Aynı anda Hürriyet gazetesinde, İstanbul Life, Atlas, Capital, Meat and Beef dergilerinde lezzet yazılar kaleme aldı. Hem gazete, hem sosyal medya hem de televizyonda geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Dört kitabı var.